Chibi Mania
Chibi Mania te invita sa te inregistrezi ^^. Nu-i asa ca intri?:3 Nu, nu?:3

Cea mai nasoala pereche!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cea mai nasoala pereche!

Mesaj Scris de Nya la data de Mier Aug 11, 2010 2:06 am

Cred ca multi avem o imaginatie bogata. Sii fanii Naruto inventeaza cupluri dupa cupluri. Mie cea mai nasoala mi se pare Hinata cu Itachi. Helloooo, nici nu se cunosc. Am citi odata un fic si m-am crucit. Ba chiar oamenii si doresc impreuna. Hinata il place pe Naruto iar Itachi nu iubeste pe nimeni. Si ar mai fi si Sakura si Itachi. La fel nici nu se cunosc dar ii vedeti impreuna. Sunt atatea imagini cu si ficuri cu ei incat ai impresia ca sunt impreuna. E oribil sa vezi atatea perechi. Eu zic sa nu ne mai imaginam atata si sa lasam doar cuplurile care cat de cat sunt maai normale.

Voi care credeti ca este cea mai nasoala pereche?
Nya
Little Chibi
Little Chibi

Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Summer time baa!

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Cea mai nasoala pereche!

Mesaj Scris de KiDo la data de Mier Aug 11, 2010 2:11 am

Pai pe langa cele enumerate de tine nu-mi surade nici ideea de Ino cu Sai sau Kiba cu Sakura,Lee cu Hinata deci cred ca cam atat!
Intr-o parodie nu am treaba cu ele...este comic uneori
Ii buna treaba cu imaginatia dar pur si simplu aceste personaje nu se potrivesc deloc!

What? Who, I? Kill myself! God!
KiDo
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 19
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Sus In jos

Mesaj Scris de .WeiSu la data de Mier Aug 11, 2010 4:22 am

Hmm ... acum aş intervenii eu ... cu ''nu ai dreptate'' ... şi poţi spune că asta chiar fac .
Faptul că vedem astfel de cupluri ... şi modificări , nu e doar imaginaţia ... se numeşte şi public service , sau mă rog , nu mai ţin minte acum toate denumirile :]]
Dar gândeştete că dacă toate astea ar fi numai originale şi chestii din astea , zău ... nu s-ar mai crea nimic ... plus că da unele sunt detestabile , sau chiar imposibil . Dar unora chiar le place , şi dacă se şpoate face , atunci se face ... nu se poate numi nici ilegalitate , nici imposibil , nici nimic de genul ăsta ...
Cât despre cuplurile nereuşite considerate de mine ... nu cred că-mi vine momentan unul în gând ... doar SasuHina ... adică , da Hinata îl iubeşte pe Naruto , sasuke ... e rudă cu Itachi , vă daţi seama ... dar totuşi exista atâţia fani SasuHina (şi nu spun că nu am fost şi eu xD) .

GONGCHAN is ♥

( ; 3;)
.WeiSu
¹Psychedelic Lover
¹Psychedelic Lover

Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 21
Localizare : BAKAnation(●゚∀゚● )/

Sus In jos

Mesaj Scris de Nya la data de Joi Aug 12, 2010 8:04 am

Monoko nu am zis ca e o ilegalitate sau altceva doar ca mi se pare ca unele sunt oribile. Naruto este un anime care nu prea are legatura cu dragostea. Dar cateodata ne place sa ne inchipuim ca x e cu y. Sa fiu sincera si eu am fost fana a genul asta de "cupluri". Am citi o data un fic SakuNaru si o saptamana numai la cuplul asta ma gandeam :]] Unele sunt de-a dreptul ciudata stiu ca aveam in clasa obsedata de KakashiSakura. O___O WTF? Nu stiu cu i-a venit ideea asta. Defapt stiu. Sunt atatea imagini si ficu'ri pe net cu ei doi incat m-am saturat. Dar de unde pana unde? Singura relatie dintre ei e profesor elev. In fine. Sau stiati ca se poarta cuplul Ten Ten si Itachi. Ei doi nici macar nu cred ca se stiu. Unele sunt de'a dreptul scarboase mai ales ca au si varste diferite.
Nya
Little Chibi
Little Chibi

Data de inscriere : 10/08/2010
Localizare : Summer time baa!

Sus In jos

Mesaj Scris de DeGirl la data de Joi Aug 12, 2010 8:31 am

Da.Nici eu nu sunt de acord cu cuplurile pe care le-ati zis.
Plus cu KakashixHinata, Orochimaru cu Sakura, Susuca(asa ii zic eu) cu Kiba, Deidara si cu Ino, si inca un miliard ca toata lumea inventeaza.
Pana si eu cu CMBP am inventat unul: Ibiki x Anko 13
Si cand mi-a zis odata pe mess ca a gasit o poza care ma va soca am ascultat ce-a zis ea si am vazut.Era KakashixSakura!Si nici normale nu erau!Erau indecente inca!
La mine in clasa nimeni nu vorbeste sau macar se uita des la anime.Toti au alte chestii in cap.
DeGirl
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Data de inscriere : 03/08/2010
Varsta : 17

Sus In jos

Mesaj Scris de .WeiSu la data de Joi Aug 12, 2010 8:33 am

1 . Mă numesc NoMokO , for God sake >.>
2 . Yehh ... m-ai înţeles total greşit ...
3 . Acum , dacă nu îţi place ţie asta e , nu ai ce să-i faci , fiecare are dreptul la propia afirmare o-O .

GONGCHAN is ♥

( ; 3;)
.WeiSu
¹Psychedelic Lover
¹Psychedelic Lover

Data de inscriere : 05/08/2010
Varsta : 21
Localizare : BAKAnation(●゚∀゚● )/

Sus In jos

Mesaj Scris de Vizitato la data de Vin Aug 13, 2010 6:46 pm

Deci:
Kakashi x Sakura -> nu imi place ideea orice s-ar putea zice adica nu imi pot imagina o scena dintre ei 0.0
Ar mai fi Sakura x Itachi -> e adevarat multi dintre noi au imaginatie bogata si creeaza cupluri uneori chiar ciudate...dar asta mi s-a parut nasol, adica Itachi nu iubeste, vrea razbunare iar Sakura saracuta vrea cu Sasuke...

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj Scris de Red Angel la data de Dum Aug 15, 2010 4:46 am

Iacckk,eu urasc cuplul NaruSaku ma dezgust ideea asta si daca vorbesc depre ei am cosmaruri
La fel si ItaSaku Si Kakashi si Sakura nu-mi plac
Eu prefer un anume cuplu dar ma rog cu totii inventam
2
Red Angel
Child Chibi
Child Chibi

Data de inscriere : 15/08/2010
Varsta : 18
Localizare : undeva

Sus In jos

Mesaj Scris de MaDu la data de Joi Aug 19, 2010 9:19 am

Itachi si Sakura mi se pare de-a dreptul -.- si ar mai fi SasuHina de unde v-a venit ideea asta o.o,sau Itachi hinata ista da cuplu super weird.

Dance!
MaDu
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de ^^ la data de Dum Aug 29, 2010 3:20 am

Sunt o multime de cupluri care nu au cum sa se formeze.Cu cei care nici nu se cunosc.Si sunt cativa care le plac ficurile acelea .Cum se poate?Ultima data am vazut un fic SasuHina.Ce pot sa spun...oribil!Si nimeni nu zisese nimic de cuplu.Le placea!Am mai intalnit si alte cupluri :
KakashiSakura -Sunt diferitii la varsta...
ItachiSakura-Deabia s-au vazut o data.
GarraSakura-Nici nu cred ca au vorbit.
Si multe altele.Nu imi vine sa cred ce pot face unii .
Mie nu mi-ar placea un cuplu de asta care sa nu merite sa fie.
Ar trebuii sa se faca cupluri reale cu cineva care place pe altcineva nu sa fie doua personaje care poate nici nu s-au cunoscut.De vorbit nu mai zic.
Ce poti sa le zici?Nimic !
Si totusi iti vine sa versii cand citesti un fic de asta.
Ce s-a intamplat cu lumea asta?Nu stiu si nu vreau sa aflu.
Orcum nu putem face nimic contra acestor cupluri pentru ca au fani .Cum?Nici eu nu stiu ,dar asta e.
^^
Child Chibi
Child Chibi

Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Shirley ◕‿◕ la data de Lun Aug 30, 2010 11:28 pm

Fanii astia..>.> Cuplul Hinata si Sasuke este deja foarte cautat. :]] Am citit deja 2 ficuri si mi s-a acrit..-_- De unde pana unde?
Sau KakashiSakura! Astai de unde naiba au ajuns impreuna? E o diferenta de varsta si nici nu se potrivesc. In fine..
Naruto oricum oricum nu e anime romance deci mai bine ne rezumam la cuplurile care au ceva sanse ^^!.
Si cuplurile astea tot vor aparea. Deci nu putem face nimic contra !
Shirley ◕‿◕
Little Chibi
Little Chibi

Data de inscriere : 30/08/2010
Localizare : Ghiceste..xD

Sus In jos

Mesaj Scris de MaDu la data de Vin Sept 10, 2010 2:55 am

Am auzit tot felul de cupluri stupide dar cele si cele mi s-au parut :SasukexHinata frate cei doi nu si-au vorbit niciodata si acum sa fie si impreuna
KakashixSakura chiar stupid sunt sensei si elev nu un cuplu 25

Dance!
MaDu
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 19/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Monstruleț la data de Vin Sept 10, 2010 5:12 am

Unele sunt așa de stupide >.< Deci Hinata și Sasuke împreună? De unde pănă unde? Nici macar nu au vorbit odata iar Sasuke nu cred ca știe cine Hinata. Și aveam o colegă care iubea cuplul ăsta. Era înebunita. @_@.
Și am auzit că e la moda cuplul Naruto și Sasuke. Nu vreți să facem o nunta gay? Intrțo parodie da dar așa că ce bine arată clar nu. @_@
Monstruleț
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 09/09/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Vin Sept 10, 2010 6:33 am

Pai cum ai zis cu Naruto si Sasuke se numeste fic Yaoi <3 si ar fi ceva comic nu enervant 8

What? Who, I? Kill myself! God!
KiDo
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 31/07/2010
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Sus In jos

Mesaj Scris de Monstruleț la data de Vin Sept 10, 2010 9:16 am

Păi într-un fic sau o parodie dar acum să ne îndragostim de cuplul ăsta sau să ne rugăm sa fie împreuna nu. Am o colegă obsedată -.-' Dar nah..probabil nu toți sunt obsedați ca ea. lol!
Monstruleț
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 09/09/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Denissu :] la data de Lun Noi 08, 2010 9:19 am

Deidara x Ino, Itachi X Sakura, Kakashi X Sakura, Kakashi X iruka , Sasuke X Hinata , Naruto X Ino, Lee X Hinata, si lista ar mai putea de cupluri pe care nu le supor, adica care sunt nasoale >_>. Ooo da si Itachi X Konan, Pein X Konan, Sasuke X karin si cam astea le am in cap. Singurele cupluri care au putina logica asa si merg acceptate sunt Sasusaku, Naruhina, KibaIno si cam atat. Deci astea sunt mai acceptabile, nu combini pe Ionescu cu Porumbescu si ei vor sa se omoare. =]]]
Denissu :]
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Data de inscriere : 18/09/2010
Varsta : 24
Localizare : In lumea cosmarului

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos