Chibi Mania
Chibi Mania te invita sa te inregistrezi ^^. Nu-i asa ca intri?:3 Nu, nu?:3

Soul mates [twincest]

Pagina 2 din 2 Inapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Soul mates [twincest]

Mesaj Scris de KiDo la data de Mier Feb 09, 2011 7:55 am

Poi vad ca nu mai ingaduiti sa dati un comm o sa pun nextul
Si sper sa fi reusit sa corectez capitolul mai bine Very Happy

Capitolul 9

Am vazut ca fratele meu, care a devenit peste noapte emo, statea si aproape ca adormea sub copacul care il ferea de razele soarelui, doar cateva firicele jucause de soare reuseau sa se strecoare printre frunzele dese ale copacului si ii ajungeau pe buzele trandafirii si pe parul caruia nu-i prea daduse atentie in aceasta dimineata cum facea in mod normal.
M-am asezat langa el si i-am dat la o parte suvitele care ii ajunsesera pe fata din cauza vantului placut de vara.
-Frumoasa din padurea adormita, trezirea.
M-a privit nedumerit de parca tocmai se trezise la realitate si nu stia unde este si ce cauta acolo.
-Nu am voie sa ma asez langa tine, o sa scoti altireria grea si o sa ma impusti? Ca sa stiu sa ma feresc.
A ranjit la mine apoi si-a dat ochii peste cap si a intors capul in cealalta parte. Fiecare miscare a lui ma facea sa fibrez iar cand si-a dat ochii peste cap aproape ca ma facut sa-l iau in brate
A deschis gura sa zica ceva dar s-a oprit inainte sa zica primul cuvant si s-a uitat in sus ca o pisicuta apoi a inceput sa rada batjocoritor si mi-am dat seama ca se gandi-se la ceva care avea sa ma enerveze si pe el sa-l distreze foarte bine.
L-am lasat sa rada si mi-a intors capul spre fete care se oprisera din impins si luptat una cu alta si se uitau la noi de parca eram facuti din aur. Am vazut cu XoXo se intoarce si ii spune ceva la ureche lui Kiufu care incepe sa rada.
-Tom...TOM?? Macar poti sa zici ceva pe ziua de azi?
Tot nu-i raspunsesem prins din nou de jocul fetelor care acum nu ne mai priveau ci suflau puful papadiilor una spre alta.
S-a enervate foarte tare si a dat sa se ridice si sa plece insa l-am urmat.
Nu scapa el asa usor de mine. S-a intors spre mine si ma strafulgerat cu privirea, ceva gen “Daca ma mai urmaresti o patesti!”. Am zambit in sinea mea si am continuat sa-l urmaresc.
De multe ori facusem asta doar ca sa-l enervez dar acum ceva era altfel, vroiam sa fiu in preajma lui si sa-i simt parfumul fara oprire. Vroiam sa-i fiu alaturi si sa nu-l las vreodata mai departe de atat de mine.
S-a oprit brusc din mers, si-a pus mana peste frunte ca si cum ar fi zis o mar prostie. A incercat sa plece de langa mine insa l-am prins de incheietura si l-am oprit tragadu-l spre mine intr-o imbratisare puternica din care a incercat sa scape. Parca parfumul lui mi-a intunecat mintile si
i-am ridicat barbia astfel incat sa ma priveasca in ochi si l-am sarutat usor, am simtit aroma buzelor care ma facea sa vreau mai mult, sa-l vreau langa mine, sa fie al meu. S-a tras usor si m-a privit adanc in ochi. Nu stiam ce sa zic sau ce sa fac cand se apropie de mine si ma saruta de data asta mai apasat, a deschis gura mai larg lasandu-ma sa explorez fiecare coltisor cu limba. Simteam fierbinteala corpului lui si dintr-o data mainile lui m-au impins si a inceput sa alerge spre cabana. Eu am mers linistit gandindu-ma la faptul ca acum vroiam sa-l sarut din nou. Am intrat in cabana lasandu-mi papucii langa usa,am mers in bucatarie unde era si Bill cu o sticla de wisky in mana luand guri considerabile din ea. M-am apropiat usor si i-am luat sticla fumurie apoi am luat si eu o gura.
El nu bea, s-ar putea ca maine dimineata sa aiba o durere de cap daca a baut deja atat de mult. Am studiat sticla din mana mea care era aproape goala, am luat si ultimele guri din ea, cred ca deja ma inbatasem pentru ca totul din jur parca era in valuri. M-am asezat pe scaun si m-am uitat la Bill care se pare ca era si el destul de ametit.
Mie nu-mi parea rau ca l-am sarutat si chiar mai vroiam. M-am apropiat de el privindu-l in ochii aia dulci, dar cam incetosati din cauza alcoolului.
Era pregatit sa zica ceva dar i-am acoperit buzele cu ale mele. Chiar daca vroia sa riposteze nu mai putea si chiar daca vroia sa zica ca era gresit el luase initiativa a doua oara, cu siguranta ii placea pe cat de mult imi placea si mie. Pana la urma ne-am dezlipit unul de altul si l-am privit cu o spranceana ridicata, am vazut cum ochii i se dau peste cap si era cat pe ce sa cada insa l-am prins la timp si l-am dus in camera asezandu-l pe patul meu care nu-l facusem de cand ma trezisem de dimineata. Nu stiam ce se intamplase si ma ingrijora, de obicei nu se imbolnavea usor.

What? Who, I? Kill myself! God!
KiDo
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 19
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de ~SunSunky la data de Joi Feb 10, 2011 3:14 am

I'm baaaack. Iau numai ultimu capitol la puricat, ca mi-e lene.
firicele jucause de soare-> Firicele? De soare? S-a rupt soarele? Poate raze jucause de soare O.o Firicele suna...prea ciudat.:]]
[...] pe parul caruia nu-i prea daduse atentie in aceasta dimineata cum facea in mod normal.-> Vezi ca aici se intelege ca nu da atentie parului in nici-o dimineata:]] Trebuia sa pui virgula dupa dimineata XD.
fibrez-> Vibrez
[...] pe el sa-l distreze foarte bine.-> Poate foarte tare sau foarte mult, dar nu foarte bine.
S-a enervate foarte tare si a dat sa se ridice si sa plece insa l-am urmat.-> Cand zici ca a dat sa se ridice inseamna ca il vei opri. Deci corect era: S-a enervat foarte tare si s-a ridicat, plecand, insa l-am urmat.
S-a tras usor si m-a privit adanc in ochi. Nu stiam ce sa zic sau ce sa fac cand se apropie de mine si ma saruta de data asta mai apasat, a deschis gura mai larg lasandu-ma sa explorez fiecare coltisor cu limba.-> In propozitia asta exista 2 actiuni total diferite. Una cand nu stie ce sa faca si cealalta cand il saruta mai apsat [el sau Bill?]. Daza nu puneai "de data asta" poate iesea ce voiai tu, dar asa n-are logica. Ahh, da. Si Bill il saruta mai apasat sau Tom?
[/i]Am studiat sticla din mana mea care era aproape goala, am luat si ultimele guri din ea, cred ca deja ma inbatasem pentru ca totul din jur parca era in valuri.[/i]-> iarasi ai trecut brusc de la o actiune la alta >.<

Ai mai avut greseli de tastare, dar nu-i nimic:]]. Anyway, ai grija cu actiunea asta -stiu ca e greu de lucrat la ea T.T- si cu virgulele. Se vad imbunatatirile, deci tine-o tot asa! :]
Waiting for the next chapter ^^

Your beautiful, eye-blinding smile
~SunSunky
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 18
Localizare : Next to you.

Vezi profilul utilizatorului http://chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Sam Feb 12, 2011 11:11 pm

Mersi ca ai trecut pe aicic :]] si si lui Denni, stiu ca l-a citit iar, desii nu a scris nimic.

Sysu, pui nextul? :-"

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Zuzu XoXo la data de Lun Feb 14, 2011 5:51 am

Ok... deci! capitolul asta nu este scris de mine ci de Ralu, ei i se cuvin meritele sau etc... :]

Capitolul 10

E ciudat ceea ce face Tom in momentul de fata, dar chiar ma simt bine, desi nu vreau sa recunosc am inceput sa am sentimente profunde fata de el. Simt cum ma aseaza pe pat, vine din ce in ce mai aproape pana ce buzele noastre se unesc, mi-am deschis gura iar el si-a bagat limba inauntru, a inceput sa se joace cu limba mea si simt cum tot corpul imi arde, ma simt... ciudat! Nu am mai facut asta inainte si presimt ca vrea sa ajunga mai departe. Nu prea am curaj sa particip prea mult la toate astea avand in vedere ca sunt virgin si nici nu sarut fenomenal. M-a impins usor pe spate si si-a bagat mainile pe sub tricoul meu masandu-mi pielea cu varful degetelor, nu mai pot rezista tentatiei si imi dau singur tricoul jos daca tot nu are de gand sa faca ceva cu el... A chicotit cand a vazut ca iau initiativa apoi m-a sarutat pe gat coborand incet spre piept apoi pana deasupra pantalonilor cam cu cinci centimetri. S-a ridicat la nivelul meu si m-a sarutat, are buzele atat de dulci si... apetisante, ma face sa vreau sa le sarut sau si mai rau... sa le musc! Pentru prima oara in viata ma simt excitat. Simt cum raman fara pantaloni iar el fara haine. Am facut ochii cat cepele, eu? Bill Kaulitz e gay? uff, dar nu asta conteaza acum. Tot ceea ce conteaza e ce fac in momentul de fata si nimic mai mult.
A incput sa-mi sarute sfarcurile, se juca cu ele cu limba ceea ma ma excita foarte tare si nu mi-am dat seama cand mi-a scos si boxerii.
Si-a facut loc intre picioarele mele si a ridicat capul intreband:
- Esti gata?
Am dat din cap aprobator si am prins cearceaful cu mainile.
Spre surprinderea mea a luat-o incet apoi s-a uitat adanc in ochii mei:
- Te mai doare sau pot sa incep sa ma misc? Ma intreaba putin timid
- Aaaa… da… incepe.
A ezitat o clipa apoi a inceput sa faca miscari de dute-vino. Durerea disparea dupa fiecare miscare pe care o facea. A inceput sa-mi placa si mi-a scapat un suspin adanc.
A ranjit ca l-a auzit si a inceput sa se miste mai repede. Insa nu cred ca eram pregatit pentru asta si m-a strafulgerat in tot corpul o durere infernala. Am strans din ochii cu putere incercand sa nu tip dar lacrimile nu le puteam opri. Cand a vazut ca plang s-a oprit brusc,mi-a sters lacrimile si mi-a sarutat ambii ochi cu tandrete apoi a coborat la gatul meu infierbantat l-a parcurs cu limba pana ce a ajuns la buze si m-a sarutat intr-un mod care ma facea sa tremur de placere si sa uit de durerea care incet se transforma in placere… era un maestru, ce sa mai zic?
Era asa de placut sa-I simt corpul lipit de al meu, sa-I simt buzele la care tanjeam si sa fie el primul…
Am simtit cum finalul se apropie si am ejectulat amandoi in acelasi timp. Era o senzatie mirifica care ma facea sa vibrez. Am simtit cum se lasa usor langa mine si ma ia in brate, m-am intors spre el si l-am sarutat usor pe buze. Deja adormise si parea un inger, asa de linistit si respiratia sa care imi ajungea pe fruntea infierbantata era asa de placuta. Am adormit cu capul sub barbia lui gandindu-ma la ce se peterecuse intre noi.

Zuzu XoXo
Little Chibi
Little Chibi

Data de inscriere : 28/12/2010
Localizare : Londra... mai precis iad...

Sus In jos

Mesaj Scris de ~SunSunky la data de Lun Feb 14, 2011 6:17 am

Am loc rezervaaat~ Dau edit maine :]

Your beautiful, eye-blinding smile
~SunSunky
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 22/07/2010
Localizare : Next to you.

Vezi profilul utilizatorului http://chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Mar Feb 15, 2011 9:40 am

Paaai...nu mai nimeni pe acolo...asa un comm mic si neinsemnat? -.-'

Poi ma gandesc ca nu aveti de gand asa ca pun continuarea^^

Capitolul 11

L-am asezat usor pe pat si am inceput sa-l sarut usor coborand pe gat pana la sfarcurile lui pe care am inceput sa le sarut usor jucandu-ma cu ele. I-am scos pantaloni, vazand ca isi scoate singur tricoul… am chicotit, era nerabdator. Am ramasa fara haine in timp ce el mai avea inca boxerii, i-am scos usor si i-am aruncat pe podea. L-am mai saruat odata de data aceasta adanc, limbile noastre intrand intr-un joc al puterii. Mi-am facut loc printre picioarele lui, l-am mai privit odata in ochi si l-am intrebat:
-Esti gata?
A facut cu capul in semn ca da, dar a strans cearceaful in pumni. L-am penetrat usor incercand sa nu-l fac sa sufere, cu el era altfel imi pasa de ce fac acolo si incercam sa-l fac sa se simta cat mai bine si sa uite de durerea care urma.
Imi era teama sa nu-l ranesc, l-am privit in ochi si speram sa-mi dea vreun smen ca pot continua.
Avea o fata asa de inocenta si de dragalasa.
L-am mai sarutat odata pe frunte in semn ca totul va fi bine. Am inceput sa fac miscari incete de dute-vino. Ma simteam asa de implinit, a scapat un mic suspin ceea ce ma facut sa-l doresc si mai mult si am inceput sa ma misc mai repede, insa am vazut ca strange din ochii si o lacrima cristalina ii curge urmata de altele ca niste perle nepretuite.
Am inceput sa ma misc mai incet si de cat incepusem si l-am sarutat parcurgand gatul pana la buzele fierbinti, i-am sters lacrimile si am vazut ca inchide ochii… momentul final se apropia si am ejectulat inauntrul lui ceea ce la facut sa geama destul de tare. L-am sarutat incercand sa inabus geamatul astfel incat sa nu intre fetele la banuiala. Eram istovit de puteri insa ma simteam mai bine ca niciodata. M-am lasat usor langa el si l-am luat in brate, s-a intors insa nu am mai putut zice nimic din cauza somnului, m-a sarutat usor pe frunte, buzele lui fine si calde si-au lasat amprenta in locul in care imi atinsesera frunte fierbnte simtindu-le de dimineata cand m-am trezit din cauza razelor de soare care imi ajunsera dinrect in ochi. Am strambat din nas si am incercat sa adorm la loc dar telefonul incepuse sa vibreze pe noptiera. Am luat mainile din jurul lui Bill si am luat niste pantaloni pe mine in timp ce am luat telefonul si am iesit pe hol pentru a
nu-l trezit pe Bill.
In telefon a rasunat vocea mamei, ingrijorata dar si plina de dragoste cum era mereu.
-Hallo, Tom. Vocea mamei suna mai ingrijorata decat as fi crezut eu si tremura la fiecare cuvant pe care il scotea, uneori chiar ma chinuiams a inteleg ce zice.
-Sunteti bine, unde sunteti? Nu ati venit acasa de 3 zile, noroc ca am vorbit cu Kiufu si a zis ca sunteti la cabana de la marginea Berlinului. Rasufla greu insa era mai usurata cand mi-a auzit vocea calma si linistita.
-Da mama suntem bine, am avut parte de… niste probleme iar Bill a avut idea sa venim aici si sa ne linistim putin. A vrut sa zica ceva dar a renuntat doar cu suspin adanc, insa imi cam trecea prin minte ce vroia sa intrebe. Insa nu am mai vrut sa-I dau detali si s-o ingrijorez mai tare, am auzit zgomote din camrea si i-am zis mamei un “Pa!” scurt si am inchis telefonul
sperand ca totul va fi bine si l-am aruncat pe canapeaua din capatul opus al camerei.
Am intrat in camera, Bill era treaz si isi lua pantalonii de trening pe el.
-Hai sa mergem jos si sa mancam ceva. Nu se uita la mine si a incercat sa treaca pe langa mine insa l-am prins de brat si i-am ridicat barbia:
-De ce ma eviti? Apoi l-am sarutat apasat pe buze si spre surprinderea mea mi-a raspuns. Era clar ca se simtea ciudat in legatura cu ce facuseram si ii era si rusine sa ma mai priveasca in ochi.

To be continued….

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Denissu :] la data de Mier Feb 16, 2011 8:45 am

Prima prima.. X3
Deci Ralu X3 bag de seama o mare -mica imbunatatire in ceea ce priveste descrierea. Inveti mai repede decat ma asteptam O_O. Dialogul este acceptabil, imi place tare mult. Greseli de ortografie nam vazut in general, mie lene sal purec :]]]. Asa actiunea, la final pare cam fortata in rest la inceput imi place. Bravo X3. Incepi sa te descuri.. Capitolul in sine lam citit de doua ori si imi place. Bye. ^_^
Denissu :]
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Data de inscriere : 18/09/2010
Varsta : 24
Localizare : In lumea cosmarului

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Vin Feb 18, 2011 1:32 pm

Paaaai mersi, si tu ai citit o versiune necorectata, dupa ce mi-ati dat sfaturile l-am corectata.

Umm si cred ca am mentionat si cand am postat primul cap. : NU are rost sa-mi spuneti si greselile de ortografie, eu nu le vad rostul vreau PARERI SI SFATURI :]]

Gambete si sysu, pui tu next-ul?

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Zuzu XoXo la data de Mar Feb 22, 2011 12:36 am

Mm... oki dar ma asteptam la mai multi cititori:] {e ceva mai scurt Sad }

Capitolul 12.

M-am trezit si am vazut ca Tom nu e langa mine, m-am ridicat si mi-am luat o pereche de pantaloni de trening si un tricou gandindu-ma cat de gresit e ceea ce am facut, nu pot sa cred! doar nu sunt gay... dar ceea ce simt eu pentru el nu se rezuma doar la o aventura de o noapte ci la mai mult de atat. Am vazut cum pe usa intra Tom cu telefonul in mana, am incercat sa il evit dar se pare cu nu sunt atat de bun nici la asta incat m-a prins de mana si mi-a ridicat barbia.
- De ce ma eviti cu privirea? spune si apoi imi acapareaza buzele intr-un sarut apasat la care spre propria surprindere si eu particip, adevarul e ca mi-a placut aseara dar... nu stiu cum sa explic... intr-un fel e cam ciudat pentru mine iar el v-a trebui sa accepte asta si ciudat pentru ca pana acum ne certam, bateam si injuram iar acum... am facut-o. "Hmm..." am scos un sunet fortat cand m-a muscat incet de buza apoi s-a oprit pentru a lua o gura de aer. "Pentru ca ma simt ciudat! Nu-mi vine sa cred ca am facut asta! Ce o sa zica fani? Dar fetele sau mai tare.... ce o sa zica mama?" m-a uitam la el urat dar nu am avut cum sa nu ma relaxez cand l-am vazut pe el atat de fresh. "Nu-mi pasa ce zice lumea din moment ce te iubesc!" a spus incet pentru a nu-l auzi fetele.
Am zambit si am continuat:
- Tie chiar nu-ti pare rau pentru ce ai facut? l-am intrebat incercand sa ma linistesc si sa nu fac o criza de nervi pe baza lui. Intr-un fel nu prea am de ce sa fiu nervos dar nu pot sa cred ca el este linistit in situatii de genul asta. "Nu si stiu ca nici tie nu-ti pare rau doar iti e greu sa accepti faptul ca ti mai mult decat la un frate la mine..." mi-a spus incet la ureche facandu-ma sa tresar "poate ca ai dreptate... Dar tot nu-mi vine sa cred!" am inganat putin trist. Incercam sa neg totul, nu ma simt tocmai bine dar chiar il iubesc, si nu ca pe un frate ci ca pe un iubit. Mi-a ridicat barbia si mi-a mai dat un sarut mic in semn de “te iubesc”. "Ok, haide jos ca mor de foame!" Mi-am ridicat o spranceana ramanand mut... cum doamne poate sa fie atat de nepasator?
M-a tras de mana pana jos unde m-a pus sa ma asez pe canapea iar eu ma uit la el ca la masini straine, sper ca nu vrea sa faca el de mancare! Am auzit un "stai jos, azi eu gatesc"! Am facut ochii cat Asia si am incercat sa-mi gasesc cuvintele. Ooo nuu! Vrea sa ne otraveasca? Nu stie sa faca mancare! Nici macar cereale cu lapte nu stie sa faca! Au venit si fetele jos chicotind, oare ce au mai facut si de data asta? Sa speram ca nu au facut nimic, nu ma pot gandi la ce tocmai s-a intamplat cu ele aici find sigur ca au facut ceva. Aud un "Tom? tu faci de mancare?" era XoXo cu o voce speriataiar Tom a continuat "Dap! Ai am chef sa fiu... sa fiu... care e cuvantul?" am auzit-o pe Kiufu argumentand "Ucigas, nesabuit, rau?" spune asezandu-se langa mine iar XoXo in partea cealalta. "Nup, spontan!" spune Tom si incearca sa intoarca o clatita dar nu reuseste. Din tigaie incepe sa iasa fum, m-am ridicat ca ars si am fugit la el, cel mai rau bucatar din lume nu poate fi alul decat Tom, de fiecare data cand eram mici si facea mancare mi se facea rau numai cand ii simteam mirosul dar nu... mama tinea ca el e mai mare si trebuie sa faca el de mancare, i-am luat tigaia din mana si am bagat-o sub apa rece. Tom se uita la mine, nu stiu... intr-un mod ciudat care ma ace sa ma simt prost dar nu am protestat pentru ca daca protestam se alegea cu o palma peste obraz si nu vreau asta! M-am mai linistit si am inceput sa fac eu clatitele, Tom incerca sa ajute si el dar de fiecare data ii stric planurile, e foarte tare sa vad cum se stramba de fiecare data cand ii spun sa mearga sa stea jos, poate mult prea tare incat mi s-a facut mila dar tot ma incurca. "Uff, ma lasi sa fac si eu ceva? Ma plictisesc! Il aud si chicotesc la cele auzite. "Nu! Poate iarasi arzi ceva!" Fetele incep sa rada iar eu zambesc triumfator, in sfarsit am gasit un lucru la care sunt mai bun decat el! Dupa vreo cinsprezece minute am pus masa si au inceput sa manance, nu prea am pofta de mancare acum... "Nu mananci?" Ma intreaba Tom si XoXo, se pare ca Kiufu tot la faza cu “nu-mi pasa!” a ramas. "Nu mie foame!" Spun si ma pun pe canapea uitandu-ma la TV, nimic interesant dar nu am ce sa fac altceva, vad cum toti trei se apropie de mine si XoXo cu Kiufu ma trag de maini iar Tom ma impinge de spate pana la masa unde sunt asezat mai bine spus trantit pe scaun. "Ce... dar mie nu mi-e foame!" Spun mai incet aproape in soapta si fac ochii de catelus suparat care intotdeauna merge dar se pare ca sunt cam revoltati si nu merge, se apropie Tom si mai tare de mine apoi i-a o clatita si mi-o indeasa pe gat, eu fac ochii cat cepele si incerc sa mestec dar mi se face rau, fug repede la baie, si scuip tot ce mi-a fost indesat pe gat in jos. Toti trei sunt in spatele meu Tom se uita la mine ca la felul paisprezece iar Kiufu si XoXo abea se abtin sa nu rada. Ma duc spre ghiuveta si incep sa ma spal pe dinti, probabil suna ciudat dar nu prea imi plac clatitele si nici gustul din gura pe care il am. Dupa ce termin ma duc inapoi in camera putin indignat, nu inteleg ce ii freaca pe ei grija, am pus un film horror, "boala" mea, tot timpul cand sunt nervos trebuie sa folosesc una dintre "bolile" mele pentru a ma calma altfel sunt mai rau ca o tornada. Tom si fetele urasc filmele horror, probabil o mostenesc pe mama in privinta asta, tot timpul m-am intrebat de ce nu le place genul asta de filme dar in privinta asta XoXo e cea mai ciudata... nu-i plac filmele deloc doar cand ne rugam de ea sa stea cu noi si cel mai des o face pentru Kiufu care de cand au murit parintii ei e foarte trista mai ca si un emo... ma intreb daca nu a ajuns unul... Cand eram mai mici am incercat sa aflu de ce nu le plac filmele horror dar am vazut ca nu am sanse si de atunci nu m-a mai interesat atat de tare incat sa intreb. Nu e chiar un film horror, pentru ca nu vreau sa fiu atat de rau am pus un film animat cu “Corpse Bride”.
Zuzu XoXo
Little Chibi
Little Chibi

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Joi Feb 24, 2011 9:09 pm

Nu mai citeste nimeni fic-ul? T___T atunci ce rost are sa-l postam?

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Mier Mar 02, 2011 2:40 am

AU trecut 24 de ore...

Poi vad can nimeni nu citeste ficul si...atunci ce rost are sa-l mai postam?

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Zuzu XoXo la data de Mier Mar 09, 2011 7:56 am

WHAT?!?! uff... >.< nimeni? atunci ce rost mai are sa postam fic-ul daca nu are cititori? Sad of, of... 6
Zuzu XoXo
Little Chibi
Little Chibi

Sus In jos

Mesaj Scris de Denissu :] la data de Lun Mar 14, 2011 9:09 am

Mey ficul este citit din cate vad eu la vizualizari. O_O Doar ca nul comenteaza. --_--" Recunosc ca si eu am mai uitat sa comentez pentru ca eventual nu prea am timp.
EDIT:
Pentru a comenta capitolul. :3
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Mier Mar 16, 2011 8:19 am

Treaca de la mine....cap 13:

Ok, nu cred ca a fost o alegere prea buna sa-i indes clatita aia pe gat dar daca nu va manca in curand o sa fiu indragostit de un zombie. Deja obrajii ii sunt cam trasi si are cearcane pe care le acopera cu tone de machiaj, cred ca ma aflu printre putinele persoane care l-au vazut fara machiaj si toate chestiile care defapt doar ii acopera adevarata frumusete.
L-am privit cum se aseaza pe canapeaua de culoarea maro deschis din piele. M-am asezat langa el, se uita din nou la filmul care cred ca l-a urmarit de mii de ori “Corpse Bride” am asteptata sa se termine filmul desi nu am fost prea atent la el. Cand s-a incheiat am rasuflat putin usurat, personal mi se parea ca filmul este cam prost facut si i-am luat telecomanda din mana si am cautata ceva care sa-mi atraga atentia si am gasit un reportaj despre formatia noastra. Bill s-a ridicat de langa mine si a mers in bucatarie, si-a scos din frigider laptele, vafele, untul de arahide si multe alte chestii. A inceput sa manance cu o foame de lup, baga in gura cat baga el de patru ori in mod obisnuit. L-am privit putin speriat si am mers langa el, am privit cum mananca cu pofta apoi se lasa pe spate uitandu-se la tavanul alb.
L-a apucat foamea? Cred si eu dupa ce nu ai mancat nimic nici aseara nici azi dimineata. Dar ma cam speria cu pofta cu care manca si cat isi indesa in gura.
S-a uitat la mine si pret de cateva minute mi-a sustinut pirvirea apoi si-a mutat-o inspre televizorul deschis.
Nu a mai apucat sa stea mult , a inceput sa alerge spre baie cu mana la gura, l-am urmarit ingrijorat si am vazut cum statea aplecat peste cada de baie si vomita.
Am mers langa el si i-am pus o mana pe spate incercand sa-l calmez si o mana pe frunte, era fierbinte si tremura ingrijorator de tare. S-a lasat pe spate dupa ce scosese tot ce mancase acuma cateva minute.
L-am luat in brate si l-am sters pe la gura cu un prosop care-l gasisem langa ghiuveta, si-a bagat fata in tricoul meu si a inceput sa tremure si mai tare. L-am dus in camera si l-am asezat pe pat. Tricoul lui era murdar de la voma asa ca i l-am scos si i-am cautat unul curat dar nu am gasit de a lui si i-am dat unul de al meu. Inca tremura usor dar aproape adormise, statea in patul meu din nou ca seara trecuta. Parul sau negru era rasfirat pe perna alba, l-am acoperit cu patura si l-am sarutat pe fruntea care de data acasta ardea mai tare decat in baie.
Am iesit din camera cu gandul sa-i aduc ceva pentru febra insa dau peste Ralu, gata nu o sa-I mai zic Kiufu chiar daca nu o sa mai vorbeasca cu mine, aceasta s-a uitat nedumerita la mine apoi s-a uitat in camera, nu inchisesem usa inca.
-Ce s-a intamplat, am auzit cum a alergat la baie si pe tine tipand daca se simte bine.
Tipasem? Nici nu-mi dadusem seama de asta.
Vroiam sa-i povestesc totul dar nu vroiam sa afle si Sonia si sa-l cocoloseasca cu atentia ei, Bill avea nevoie de liniste.
-Are febra si merg sa-I aduc ceva care sa i-o calmeze.
-Lasa, ma ocup eu de asta. Cred ca am ceva experienta in de-ale bolilor.
Avea dreptate, ea si Sonia au avut grija de mama lor care avea cancer pana ce a murit.
A coboat scarile si a luat dintr-un sertar un termometru, apoi la bucatarie intr-un vas a pus niste apa mai calda si abagat ceva in ea apoi a luat un prosop care la imbibat cu apa carea avea ceva verde plutind prin ea. A venit in camera si i-a pus termometrul sub brat si prosopul I l-a asezat usor pe frunte.
-Asta ar trebui sa-l calmeze putin, am pus in apa cateva plante medicinale care ajuta la combaterea febrei si calmeaza organismul.
Lasa-l sa se odihneasca putin, mergi in sufragerie si fa ceva, ma enerveaza ingrijorarea ta care isi face loc cand nu este tocmai cazul. Vin si eu imediat dupa ce ii scot termometrul.
Am facut cum a zis Ralu si am coborat asezandu-ma pe canapeaua pe carea statea si Sonia, a inceput sa ma priveasca fix.
Nu prea era asa de linistita in mod normal. Vroiam s-o intreb ce s-a intamplat dar am lasat-o balta vazand ca isi intoarce capul in partea opusa si incepe sa butoneze telecomanda. Avea un tic care ma scotea din sarite in majoritatea timpului, cand era nervoasa sau ingrijorata dadea drumul la televizor si apasa pe butoanele ei desii nu se oprea la nici-un canal, nici nu avea timp sa vada despre ce era vorba.
Am lasat-o cu ale ei si am mers in bucatarie, mi-am luat un Burn si am inceput sa iau cate o inghititura. Ma uitam pe fereastra, de la cea din bucatarie se vedea padurea de brad care se intindea pe cateva zeci de hectare. Era linistitor si placut, am deschis fereastra si am lasat aerul curat sa intre in bucatarie si sa ma invaluie cu un miros placut de brad combinat cu mirosul florilor de vara. Cand am terminat lichidul dulceag din doza am aruncat-o la gunoi si am inchis fereastra. Inca eram ingirjirat din cauza lui Bill si vroiam sa stiu ce a patit, asteptam sa coboare Ralu din camera lui si sa-mi spuna ca etse bine, sau cel putin speram. Sonia m-a vazut ca faceam “santuri” prin bucatarie si a venit la mine cu mainile la piept si o spranceana ridicata, a ridicat capul gen “Incepe, spuen odata ce ai!”. Mi-am lasat umerii sa cada si am inceput sa-i povestec, cand am ajuns la partea cu vomatul a plecat ca arsa si a intrat in camera lui Bill, a vazut ca nu-o acolo si a intrat apoi in camera mea, trantind usa in urma ei.
Perfect! Acum n-o sa-l mai lasa in pace pana la batranete ca sa fie ea sigura ca nu moare. Nu am putut sa nu scot un zambet la gandul cu Sonia cocolosindu-l pe Bill la 60 de ani.

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de onutza la data de Sam Apr 02, 2011 9:10 pm

ador ficu XDXDXD Very Happy n'am plecat din fata calculatorului pana nu l'am citit tot ^^ tineti'o tot asa abia astept nextu
onutza
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Reira la data de Mier Apr 06, 2011 5:03 am

Eu eu si eu pe aici ^^" Dupa o absenta cam mare...Hmm laluuu... Deci:
Ralu la capitolul asta vad imbunatatiri serioase ^^..E bine...Ai urmat sfaturile celorlalti mai ales a lui Denissu de a transforma in vorbire indirecta...Bravo!!! :]
Dialog nu a mai fost cu tona... Actiunea ai reusit so tii in frau... O chestie insa, dupa liniuta de dialog INTOTDEAUNA lasa spatiu ^^".. E bine ca estetica...
Acum singurul lucru care mai lipseste este descrierea, ai ceva pe acolo , dar nu foarte multa. Ai descriere putina de tot de personaje si foarte multa la miscari, adica de aia mecanica..Hmm sper ca data viitoare atat tu cat si Xoxo sa incercati sa mai descrieti si sentimentele ca sami creasca si mai tare placerea de a citi acest fic... :3333 Oricum a inceput sami placa din ce in ce mai mult.. Bravo!! Si byez... :-h
Reira
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 10/10/2010
Varsta : 23
Localizare : In orasul Plictiselii

Sus In jos

Mesaj Scris de Denissu :] la data de Dum Apr 10, 2011 1:03 am

Huhu un capitol nou. :3 Sankyu Dya ca teai bagat in fata mea XF. Nextul imi place si mie.. Nu numai ca actiunea e calumea, dar vad si ceva progres.. Asa ca laudele mele.Critici nu mai aduc, de data asta numai parere de bine. Nul mai purec ca nam timp.. Bye si astept continuarea..^_^
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Lun Apr 11, 2011 6:47 am

T____T ALELUIA Doamne ca ati dat comm Smile)
O sa pun eu cap. 14 pt. ca SOny are ceva probleme cu nett-ul Razz

Capitolul 14.

Dintr-o data nu stiu ce m-a apucat dar simt cum mi se face rau si ma ridic ca ars de pe scaun, simt cum imi vine toata mancarea inapoi si isi cere drepturile de autor... acum ma simt prea rau ca sa ma mai gandesc la prostii care nu au sens asa ca am inceput sa fug la baie si incep sa vomit tot ce am mancat, urasc cand vine vorba de asa ceva, e foarte dezgustator si nu inteleg cum unii se simt bine dupa ce vomita, e total gresit! eu ma simt de parca am ajuns pe marte. Tom a venit dupa mine, m-a urmarit speriat pana la baie unde mi-a pus mana pe spate si cealalta pe frunte, probabil am febra, nici nu ma mir! probabil pot face omleta pe frunte. vroiam sa-l rog sa imi aduca un ou si niste sunca dar am renuntat la idee cand mi-am dat seama ca nu ma pot tine pe picioare, oare cum as putea sa tin un ou pe frunte? Incerc sa ma abtin sa nu mai vomez dar daca organismul nu am ce sa ii fac si il las sa-si faca treaba... M-a sters la gura apoi m-a luat in brate. M-am cuibarit in bratele lui, acolo ma simt cel mai bine, ma simt protejat si simt ca el chiar ma iubeste nu cum a facut Haley! De fiecare data cand ma certam cu Tom mergeam la ea si ii spuneam totul, ma stragea in brate si incerca sa ma linisteasca dar acum imi dau seama cat de prost am fost! cand ma imbratisa o facea doar pentru a ma comvunge sa am incredere in ea, nu o facea pentru ca ma iubea... M-a dus in camera la el asezandu-ma pe pat cu grija de parca eram facut din cristal sau ceva de genul desii mi-as fi dorit sa fiu. Mi-a dat tricoul jos care si pe mine ma scarbea apoi si-a dat seama ca nu mai am tricouri aici si mi-a dat unul de al lui, o doamne! o sa innot in el nu alta! O sa trebuiasca sa vina sa ma salvele si de data asta pentru ca o sa ma innec in tricoul lui. Nu mi-am dat seama cand am inceput sa tremur si incet, incet am adormit cu o durere de cap care nu imi da voie nici sa gandesc.

***Flashback*** :
-Ce? Ai de gand sa faci, ce?
-Eu si mama voastra vom divorta iar voi veti ramane cu ea!
Si toate astea pentru ca o inseala pe mama? Nu-mi vine sa cred ca ne lasa si pe noi doar pentru atata lucru! Simt cum imi vine sa plang si ma arunc pe canapea cu mainile la ochi incercand sa-mi opresc lacrimile amare, Tom se aseaza langa mine si ma i-a in brate in semn de “hei... nu plange! Sunt aici!” nu mai pot si incep sa plang cu lacrimi de cristal care fac contact cu canapeaua. Toti se uita la mine iar eu putin rusinat incerc sa ma ascund, ce mama naibii? Doar sunt baiat! Baietii nu plang sau cel putin asa ar trebui sa fie...
-Gata Bill! Asta e, daca el vrea sa plece si sa ne lase aici e fix problema lui! Spune Tom incercand sa-si tina sentimentele ascunse cum face mereu doar in fata mea e mai... sentimental sa zic asa mereu se "deschidea" in fata mea iar eu in fata lui, defapt eu ma "deschid" in fata tuturor nu numai a lui. Tata a plecat din camera nepasator iar eu si Tom am ramas acolo, singuri... stand si plangandu-ne de mila. Simteam cum persoana care mi-a dat viata vrea sa scape de mine si asta ma distrugea pe dinauntru facandu-ma sa vreau sa urlu. Dar nu pot, nu pot fi atat de slap incat sa ma apuc de tipat pe aici ca un bezmetic. Ma uit la Tom care inca ma strangea in brate, pana si el, marele Tom Kaulitz care nu plange niciodata are ochii in lacrimi si da sa planga dar m-am apropiat si i-am sters lacrimile cu proprile maini. Se uita trist la mine iar eu abea ma abtin sa nu plang. Am auzit usa de la bucatatrie deschizandu-se. L-am vazut pe "tata" intrand in bucatarie si cautand cu privirea un anumit obiect. Tom l-a intrebat ce cauta si de ce nu pleaca o data iar el i-a raspuns rastit "Cheile de la masina si nu uita ca nu ai nici un drept sa tipi la mine! sunt tatal tau nu fratetu', clar?" am inghitit in sec si mi-am pus capul pe umarul lui Tom iar el s-a uitat urat la asa zisul nostru tata care plecat si nu s-a mai intors.

***End FlashBack***

M-am trezit speriat cu lacrimi in ochi, simt cum imi vibreaza telefonul in buzunar si il scot plictisit stergandu-mi lacrimile amare care inca curg siroaie.
Am vazut cine vrea sa vorbeasca cu mine si era Haley, i-am raspuns dar apoi am regretat ca am facut asa. Urasc sa vorbesc cu o fata dupa ce i-am dat papucii sau nu o agreez pentru ca mereu vine cu "A pai sti si tu, nu am vrut sa fac aia si aia, nenea 'x' m-a obligat! ma ierti nu?"
-Vroiam sa-mi cer scuze, nu stiu de ce am ascultat-o pe Mia atunci si sa sti ca chiar te iubesc! Spune incercand sa para comvingatoare dar chiar nu ma impresioneaza, nu mai vreau sa fiu folosit doar pentru ca sunt celebru, tot timpul am fost fericit pentru ca am oportunitatea de a fi un star dar asta are si parti rele. Cum ar fi faptul ca nu poti sa ai incredere in nimeni si nici intimitate nu ai cu toti paparazii care stau mereu in spatele tau asteptand sa faci ceva gresit si cautand ceva "picant" pentru ziare si reviste.
-Ene? Hai jet ca nu am chef de tine! Spun si ii inchid telefonul in nas. Niciodata nu s-a dat batuta dar acum speram sa ma lase in pace si sa nu mai aud de ea vreodata dar cum sunt eu mai ghinionist nu se intampla.
Pe usa a intrat XoXo, defapt nici nu stiu de ce ii spun XoXo in fine avea o fata de om ingrijorat, a venit cu pasi grabiti spre mine de parca eram pe patul de moarte si poate chiar eram pentru ca ma simteam de parca as fi. Promit ca nu voi mai manca asa niciodata. I-am simtit mana pe fruntea mea care probabil fierbe, probabil a venit sa faca omleta.
-Ce s-a intamplat cu tine? Pofta de mancare, hm? ma intreaba uitandu-se urat la mine dar totusi si putin uimita si spunandu-mi din priviri ca trebuie sa fiu atent la ce mananc si mai ales cantitatea.
-He, he cam da! Spun si scot limba exact ca un pisoias dragut ce sunt.
-Ai si tu grija ce mananci si mai ales cantitatea! Spune si rade usor mai mult pentru ea dar cum mereu vorbeste tare nici sa chicoteasca nu poate.
Se uita la telefonul din mana mea apoi il i-a si se uita la apeluri. Expresia i se schimba in una posomorata, ofteaza usor si imi spune ca sunt o cauza pierduta iar eu chicotesc spunandu-i ca si ea este la fel si ca seamana cu mine dar a zis ca ea nu vrea sa se asemene cu mine pentru ca nu vrea sa doarma toata viata. Pe usa intra Tom urmat de Kiufu care da o impresie de “ha! Nu ma schimb!” si ma face sa zambesc avand in vedere ca voi incerca sa o schimb, sa o fac sa nu se mai gandeasca la ce s-a intamplat cu parintii ei. Stiu ca asta e aproape imposibil pentru Kiufu dar intr-un fel ma bucur ca sunt incapatanat si Tom o sa ma ajute. Inca nu am un plan dar ma mai gandesc eu la asta. Acum nu pot sa ma gandesc doar la perechea de ochii care pareau ingrijorati parca intreband "Off... esti bine?! Sa nu ma mai sperii!" am oftat si am luat telefonul asezandu-l pe noptiera langa lampa de culoare albastra. Tom e obsedat de culoarea aceea tampita si de multe ori chiar nu puteam sa-l inteleg, intr-o zi a mers la scoala imbracat in albastru iar Mia in mov. Aratau de parca au vebnit de la nebuni dar dupa un timp mi-am dat seama ca nu este chiar o obsesie, este mai mult o placere de a lui care il calmeaza sau... cel putin asa cred. Nu pot sa zic ca eu nu sunt obsedat de negru, adica eu si Haley mergeam mereu imbrcati mai ciudat si cu o multime de accesorii si lumea spunea ca sunt fata dar nu i-am bagat in seama. Niciodata nu am facut asta desii multa lume ne dispretuiau pe mine si pe Tom cand eram mai mici datorita look-ului mai extravagant si toti spuneau ca suntem gay si da... nu neg asta dar nu inteleg de ce se baga ei, pana la urma e viata mea si nu ii freaca pe ei grija de asta, nu?

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de onutza la data de Vin Apr 15, 2011 11:10 pm

<3 prea tare. :X continuati tot asa Very Happy
onutza
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 02/04/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Denissu :] la data de Sam Mai 07, 2011 3:46 am

Uuuu ce progres.. Mai multa descriere si mai putin dialog *_* , dar macar nu este sec. Imi place acest capitol...Povestea incepe sa ia si ea o intorsatura mai interesanta.. ^_^ Bravo! Bye si astept nextul.
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Sus In jos

Mesaj Scris de Zuzu XoXo la data de Sam Mai 07, 2011 4:18 am

Okay, il pun eu pentru ca Ralu nu mai scrie la fic, voi posta eu capitolele pe care le-a scris si pe ale mele :]

Capitolul 15

Am urcat pana in camera lui Bill, speram sa fie mai bine pentru ca trebuia sa vorbesc cu el si sa-l intreb cand ar vrea sa mergem acasa deoarece mama o sa ma sune la nesrafsit si plus ca ii promisesem ca vorbesc cu ea in seara asta.
Sonia statea pe pat cu telefonul lui Bill in mana.
-Esti o cauza pierduta. Sonia ii da telefonul si trece pe langa noi dar inainte sa iasa din camera se introarce si scoate limba la Bill care a inceput sa rada. Rasul lui cristalin a umplut camera si m-a facut sa ma simt mia bine, Ralu a urmat-o pe Soni si eu am inchis usa.
-Esti mai bine? Ii pun pana pe frunte, nu mai radea asa de tare si i-am dat un pupic pe frunte.
-Da, chiar nu stiu ce s-a intamplat?
-Cu cine ai vorbit? Si de ce s-a suparat Soni?
-M-a sunat… aaa… David vroia sa stie cand mergem la studio sa mai repetam, saptamana viitoare avem concertele.
-Aaa da si mama a sunat si m-a intrbat cand mergem acasa. Era ingrijorata.
-Pai eu zic sa mergem in seara asta si maine sa mergem la studio.
-Ok.
L-am privit prêt de o clipa, am incercat sa-l privesc in ochi insa ma evita.
Un fior rece mi-a trecut pe sirea spinari cand am auzit zgomoul infernal din bucatarie. Am sarit amandoi ca arsi si nu incapeam de usa din cauza ca incercam amandoi sa iesim in acelasi timp. Mi-am pierdut echilbrul si am cazut tragandu-l pe Bill dupa mine cautant un mijloc de atenuare. A cazut peste mine cam speriat din cauza cazaturii. Am inceput sa rad si el a zambit asa de dulce incat nu m-am putut abtine si i-am furat un sarut. Nu ma mai saturam de buzele sale trandafirii, iar acest sarut m-a facut sa ma simt asa de bine, pielealui fina imi atingea tricoul. Se spune ca sarututile furate sunt cele mai bune si sunt de acord cu asta. S-a lasat usor astfel incat sa ajunga la urechea mea si mi-a soptit:
-Ar trebui sa ne ridicam pana nu o sa ne vada fetele. Vorbele lui mi se invrateau prin cap nu puteam sa ma gandesc decat la seara trecuta.
Cand s-a ridicat m-am trezit la realitate si l-am urmat la bucatarie. Fetele erau pline de faina, Ralu avea un ou spart pe cap si Sonia tinea in mana strecuratoare din care se scrurgea ceva vascos ce semana cu aluatul dar nu ma puteam convinge sa-I zic asa.
-Ce s-a intamplat aici?
-Pai am incercat sa facem o gustare. Ralu a zambit fortat.
-Pai voi ati facut mizeria asta voi o veti curata. Bill avea o voce autoritara si incerca sa para ferm dar l-a bufnit rasul cand oul de pe capul Ralucai i-a alunecta pe fata apoi pe tricoul ei preferat cu Bullet for my Valentine.
-O Doamne, de ce ma urasti? A lasat bolul din mana si a mers in baie trantind usa dupa ea.
-Sonia, vrei sa te ajut? Am spus asta cu jumatate de gura.
-Cred ca glumeti, tu o sa faci un dezastru si mai mare. Ma ocup eu si o sa vina si Ralu imediat.
M-am intors pe calcaie si am mers in camera mea, Bill era in urma mea credeam ca o sa ma urmeze in camera insa a intrat in camera alaturat inchizand usa. Nu puteam sa-mi scot din minte trupul sau, buzele fine, sfârcurile mici si rozalii, semanau cu doua petalele. Parcurgeam mental harta trupului sau in timp ce ardeam ca o torta. Nici macar gândurile mele nu se saturau de el, strabatând iar si iar harta corpului sau care se onduioa sub al meu si zvagnea de placere, vocea joasa cu care imi soptise numele cand am ejectulat totul fusese ca o poveste in seara aceea.
Eram intis pe pat privind cerul de vara care avea culoare oceanului in sclipirile soarelui arzator de vara.
Am auzit un ciocanit usor in usa alba din lemn de cires.
-Intra. Am zis incet, nu cred ca ma auzit cel de dupa usa. Insa pasi usor i-am recunoscut usor. Nu-mi ridicasem prea mult capul de pe perna când l-am vazut pe Bill, s-a asezat pe pat cu capul pe pieptul meu. L-am luat in brate tragandul spre mine asa de mult incat varfurile nasurilor noastre se atingeau uso0,r trupul lui ardea ca o torta în bratele mele.
Am inceput sa ne sarutam usor, mi-a dat tricoul jos i-ar eu i-am scos pantalonii aruncandu-i undeva intr-un colt al camerei. Limbile noastre au continuat joaca, tricoul lui larg devenind un strai adaugat la celelalte ce urmau sa orneze parchetul. Cunoscusem placerea fizica, dar nu si împlinirea. Nu modul în care pielea lui catifelata se lipea fierbinte de a mea, miscarile parca chemându-ma de dinauntru. Am muscat si am lins vârfurile mici ca doua rondele ale sfarcurilor lui, simtindu-le cum se întaresc sub alinturile mele. S-a incordat putin cand l-am penetrat dar imediat ce am inceput sa fac miscari usoare s-a relaxat onduidu-si corpul dupa al meu. Ma simteam iar ca in seara trecuta.
Am continuat sa ma misc pana cand s-a intors si a venit de deasupra mea, a continuat el sa se miste usor si calculat apoi s-a lasat intr-o parte si ma lasat sa vin iar deasupra. Ejaculând primul, m-a surpins pasiunea cu care si-a ridicat trupul spre al meu, strângeam din dinti de placere caci corpul sau era lipit de al meu. M-am lasat langa el privndu-l in ochi. Avea un zambet angelic pe fata, parea fericit si implinit. Ca un raspuns la gandurile mele si-a pus mainile mici si usor transpirate pe obrajii mei incinsi si m-a sarutat, ma facea sa ma simt mai bine ca nicodata. S-a ghemuit la mine in brate si am adormit cu gandul la aceea fiinta din bratele mele care ma facea sa tremur de dorinta si la un simplu gand.

P.S Thx god ca ati lasat comm-uri! {Thx girls!}
Zuzu XoXo
Little Chibi
Little Chibi

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa la data de Vin Iun 24, 2011 9:26 am

Super!....plizz,capitolul 16....imiplacepovestea la inbunie Very Happy
Alexa
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 24/06/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de Alexa la data de Vin Iun 24, 2011 9:27 am

Super!...plizz,capitolu 16...imi place povestea la inebunie Very Happy ...scz pt com. de mai sus
Alexa
Nou Venit
Nou Venit

Data de inscriere : 24/06/2011

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Lun Iun 27, 2011 5:49 am

Um...pai dupa cum a spus si Zuzu mai sus eu nu ma scriu la fic...si se pare ca nici ea nu il mai posteaza pe forumul acesta. Daca il vreti mai departe dati-mi un PM si va trimit forumul pe care este postat pana la capitolul 50 aproape.
Cu toatea acesta...as vrea sa treceti acest fic la arhive.
Mersi anticipat.

KiDo
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat