Chibi Mania
Chibi Mania te invita sa te inregistrezi ^^. Nu-i asa ca intri?:3 Nu, nu?:3

YaOi love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

YaOi love

Mesaj Scris de shihaki^^ la data de Joi Dec 30, 2010 8:03 am

am si eu un fic, bineinteles pentru mine, Yaoi .. eu sper sa va placa si astept critici.. sugestii... aprecieri [acu nu cred ca o sa aveti]
cap1:
Stateam ca de obicei intins pe canapeaua din imitatie de piele, cu energizantul in mana uitandu-ma la televizor. Era ora 4 dupa-amiaza.Nu stiu ce asteptam.. probabil o invitatie speciala sa ma apuc de teme, sau ceva de genul.Inchid televizorul facand o mica pauza. Imi ridic ochii spre tavanul alb, apoi spre peretii cream spre portocaliu.Printre perdelele grele si portocalii se zareau geamurile deschise.Un curent a umflat perdeaua facand-o sa tremure, la fel s-a intamplat si cu parul meu. Imi trec mana prin par incercand sa il aranjez. Imi ridic trupul obosit lasand energizantul pe masa din stanga mea, mergand in baie spre oglinda.Imi vad ochii verzi si obositi, si parul meu ciufulit.De fiecare data dadeam vina pe vant.Iau un pieptene trecandu-l prin par, dar, vazand ca nu reusesc nimic il las in voia sortii. Dau drumul dusului, mergand in dormitorul meu albastru, deschizand dulapul cel mare. Am luat un prosop, si niste indispensabili curati.Gasesc o camasa nesifonata. Surpriza! Imi iau blugii de pe spatarul scaunului calculatorului meu aproape intotdeauna deschis. Imi privesc din nou camera, astfel putand privi patul meu moale, cu lenjeria proaspat spalata. Imi doream sa mai pot lenevi, aveam impresia ca ma cheama spre el. Nici macar energizantul nu m-a putut trezi din starea mea de plictiseala.Ajung inapoi in baie, unde intru in cada putand simti apa calda care speram sa imi revigoreze trupul obosit.Las apa sa imi ude si parul, sperand ca pot sa il aranjez intr-un fel.Rasucesc robinetul simtind cum se opreste apa. Pun dusul la loc si ies din cada, stergandu-mi trupul cu prosopul adus. Ma imbrac, mergand din nou in camera mea si imi iau mobilul de pe birou.
Deodata, se aude un zgomot. Era unul scos de computerul de pe birou. Iau mouse-ul si il misc, dandu-mi seama ca se deschisese o fereastra de mess.Era Hinata, prietena mea.Defapt, daca stau sa ma gandesc nu o pot numi prietena. Cred ca statea cu mine doar pentru ca eram popular.. si lumea ne spunea ca ne potrivim. Atata tot.
Hinata LuvS ya: Hey iubire.. ce mai faci? iesim azi?
Yukiro: da, sigur. Scuze. Doar ce am iesit de la dus. Vorbim la telefon. Pa
Asadar, ma duc din nou in baie si ma dau cu parfumul meu favorit, Miss Carolyn. Ma las invaluit de parfmul lui freash dar totusi senzual.Peste camasa alba descheiata in zona pectoralilor imi iau o jacketa din piele,nu chiar groasa.Imi finalizez tinuta cu o pereche de adidasi negri.Merg pierdut, uitandu-ma la telefon. Ajung intr-un parc, plin de arborii mei preferati, ciresii. Ma asez pe banca observand florile de cires care cadeau, apoi imi continui jocul stupid pe telefon.
Deodata, cineva se aseaza langa mine.Am simtit un parfum dulce, imbietor. Imi intorc capul unde pot observa ochii negrii ai fetei, acoperiti de bretonul sau. Parul ii era de culoare roscata. Nimeni nu a stiut niciodata exact culoarea parului fetei, pentru ca intotdeauna se vopsea. Buzele sale senzuale pareau ca vor sa imi spuna ceva
-Buna, Yukito! te simti bine? sau nici macar nu mai bagi lumea in seama?
-Ahh.. sunt Ok, Hinata. Doar incercam sa imi termin jocul pe telefon, gasesc eu un motiv bagandu-mi repede telefonul in buzunar.Se apropie de mine prinzandu-mi buzele intr-un sarut scurt
shihaki^^
Little Chibi
Little Chibi

Data de inscriere : 08/12/2010
Localizare : my WoRld

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: YaOi love

Mesaj Scris de ~SunSunky la data de Joi Dec 30, 2010 9:27 am

Nu ai cel putin 35 de posturi pentru a posta un fic! Te rrog sa treci pe la REGULILE FF-ULUI!

Fic inchis. Il voi deschide cand o sa ma anunti ca ai peste 35 de posturi.

Your beautiful, eye-blinding smile
~SunSunky
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 18
Localizare : Next to you.

Vezi profilul utilizatorului http://chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum: