Chibi Mania
Chibi Mania te invita sa te inregistrezi ^^. Nu-i asa ca intri?:3 Nu, nu?:3

Soom[+18 YAOI SasoDei *Explicit Content*]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Soom[+18 YAOI SasoDei *Explicit Content*]

Mesaj Scris de ~SunSunky la data de Joi Oct 07, 2010 11:48 pm

Bun, îmi postez ficul aici. Nu e terminat, deci capitolul doi nu ştiu când îl voi pune. În fine, trecând peste introducerile plicitisitoare: enjoy it!
În acest fic Sasori NU este o păpuşă :]

Prolog
Om+Om= Dragoste
Dragostea este veninul dulce al vieţii. Uneori simţi că ai fluturaşi în stomac, alteori că..îţi vine să plângi de tristeţe.
Nimeni nu înţelege adevăratul sens al acestui sentiment. Este ca o licoare; o bei, e dulce dar după îţi face rău. Întotdeauna va exista tristeţe. Simţi cum resipiraţia dispare încetul cu încetul şi îţi pierzi minţile. Ai dorii să o faci să dispară, să te lase în pace. Niciodată nu va înceta să te chinuie, să-ti sfăşie sufletul în bucăţi şi...să te lase gol pe dinăuntru. Unde e acel dulce-acrişor al dragostei? Nu ştim, e ascuns undeva adânc al inimii. Trebuie să sapi adânc ca să îl găseşti, să îl guşti si să-ţi recâstigi respiraţia şi sufletul

[Sasori POV]
Îmi simt trupul fierbinte, ca şi cum ar clocotii. Respir secădat, parcă, crezând că acolo mi-e sfârşitul. Două mâini îmi umblă pe abdomen şi se juca cu limba pe gâtul meu fin. Boxerii îmi sunt îndepărtaţi de aceaşi persoană..
Un fulger se aude şi tresar. A fost doar un vis ciudat. Sau coşmar? Îmi trec mâna prin parul roşcat şi ciufulit îndreptându-mi privirea spre ceas ce indică ora opt.
- La naiba, Sasori, ai dormit prea mult, îmi spun în timp ce mă ridic din pat.
Mă îndrept spre dulapul de lângă pat şi îmi scot un tricou negru, simplu, şi nişte pantaloni largi. Închid uşile dulapului şi dau să intru în baie. Apăs o dată pe clanţă. Nu merge. A doua oară, tot nu merge. La dracu cu ală care a construit clanţa. Mai apăs o dată- de data asta reuşind - şi îmi las hainele de schimb pe 'cuierul' din stânga uşii. Îmi îndepărtez boxerii şi maieul intrând sub duş. Apa rece se transformă imediat în una caldă şi plăcută de nu-ţi vine să mai ieşi din baie. Picăturile mici curg pe trupul meu urmate de altele ce îmi răsfaţă corpul amorţit.
În minte îmi vine 'visul' ce l-am avut. Stau să mă gândesc, să răsucesc şi să învârt ideile pentru a-l descifra. Însă nici o părere nu are logică. Mai stau câteva minute sub duş şi ies. Îmi pun boxerii pe mine apoi mă îmbrac cu hainele aduse.
Mă privesc puţin în oglindă prindu-mi chipul fin. Părul roşcat îmi este ciufulit, dar îmi dă un aer misterios, dar în acelaşi timp mă face să par mai copil. Deşi am treizeci şi cinci de ani par de douăzeci. Nu mai pierd timpul şi ies din baie mă îndrept spre pat începând să-l aranjez.
Ies pe uşă fiind atent la tot ce se mişcă pe hol. Asta însemnând...Deidara şi Itachi. Doi dintre membrii organizaţiei Akatsuki. Cei doi stau la masă discutând ceva ,care, normal, că nu mă interesează. Trec pe lângă masă -deschizând dulapu- şi scot .. sincer să fiu, nici eu nu ştiu ce sunt alea, presupun că cereale. Iau un bol de pe masă umplundu-l cu lapte şi torn cerealele peste el. Îmi trag un scaun începând să mănânc 'preparatul'.
- Bună dimineaţa şi ţie, Sasori-danna. îi aud vocea lui Deidara.
Părul său este lăsat liber în aşa fel în cât să cadă peste umeri. Ochii lui de un albastru ca al cerului mă privesc din cap până...ei bine până la brâu. Nu ştiu şi nici nu vrea să aud iar cum o să-mi spune de noua lui creaţie. Pentru a scăpa de Deidara e pratic, normal şi absolut imposibil. Este ca un ghimpe în spate.
- Da, cum spui tu, mucosule. mă adresez după un scurt timp blondului care, spre nefericirea mea, este partenerul meu de echipă.
- Hm, iar eşti îngâmfat.
Îl ignor terminând de mâncat aşa zisul mic de jun şi strâng masa; dacă au terminat sau nu de mâncat nu-mi pasă. Pun vasele în chiuvetă parcă rugându-mă de apă să le spele singură. Pe la spatele meu trece Deidara şi îmi dă o palmă peste fund. Asta deja umple paharul. Îmi poate jigni păpuşile, părul şi orice vrea, dar de fundul meu nu se atinge nimeni! Îl prind de mână şi îl strâng tare de încheietură după îi fac cunoştiinţă cu dosul palmei mele. Îmi aruncă o privire urâtă, însă se retrage din bucătărie înjurând ceva printre dinţi vreo prostie de a lui cu bum bum sau mai ştiu eu ce.
Îmi trec mâna prin păr oftând. Atât de linişte şi pace, trebuie să sărbătoresc. Niciodată nu e aşa. Ies din bucătărie şi plec în camera mea pentru a lucra la noua păpuşă. Imediat intrat deschid dulapul cu unstensilele. Le aşez prin cameră şi mă apuc de lucru. Fiecare bucată de lemn o lustruiesc cu grijă şi aşez acele cu venin în măinile păpuşii. O bătaie în uşă îmi distrage atenţia.
- Intră. spun cu jumate de gură.
- Danna, liderul ne cheamă pe toţi.
Minunat, acum s-a găsit şi omul ăla să ne cheme. Ies din cameră mergând pe hol împreună cu Deidara.

~Hope you like it.

Your beautiful, eye-blinding smile
~SunSunky
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 19
Localizare : Next to you.

Vezi profilul utilizatorului http://chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Re: Soom[+18 YAOI SasoDei *Explicit Content*]

Mesaj Scris de Mae la data de Vin Oct 08, 2010 3:00 am

Heh încep prin a spune că nu mai sunt o fană naruto-fics că era prea mult Sasu x Saku şi blah,blah în schimb ce ai scris până acum îmi place <3. Ai avut greşeli de tastatură,minuscule ce-i drept şi după punct se începe cu literă mare. Gomen am observat şi asta~ Anyway îmi place cum ai început cu POV,nu am mai citit demult ficuri aşa deşi erau preferatele mele,iar partea cu prologul mi-a plăcut şi ea şi chiar îmi place personajul acesta chiar dacă m-am lăsat de anime. Abea aştept să văd ce se întâmplă în continuare so keep going and i'm waiting for the next part. :]
Mae
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 31/08/2010

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Fuzzy-lici la data de Vin Oct 08, 2010 4:36 am

Am citit-o dar imi era lene sa postez
Doar ti-am zis pe messenger sa sufar de lene acuta
En fin, imi place cum ai inceput si prologul e ok 23
Imi place mult exprimarea ta
Astept next-ul A'lix

RawR! Fear me
Fuzzy-lici
Mebru Avansat
Mebru Avansat

Data de inscriere : 14/08/2010
Varsta : 22
Localizare : Somewhere :-??

Vezi profilul utilizatorului http://www.fuzzystyle.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Sam Oct 30, 2010 8:40 pm

Am ajuns si eu...buna XD
Deeeci..i just luv' it.
Prologul este foarte bun...poate nu continui ficul mai ales ca eu iubeste yaoi-ul... Twisted Evil
Mi-a placut la nebunie...vreu nextuil,vreau nextul

XoXo

What? Who, I? Kill myself! God!
KiDo
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 20
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de ~SunSunky la data de Mier Noi 10, 2010 6:55 am

Gomen ^^'. Voi inchide ficul o perioada de timp pentru ca nu mai pot sa scriu T_T

Your beautiful, eye-blinding smile
~SunSunky
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 22/07/2010
Varsta : 19
Localizare : Next to you.

Vezi profilul utilizatorului http://chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Mesaj Scris de KiDo la data de Joi Noi 11, 2010 1:12 am

Il pun la Arhive si cand poti sa scrii din nou la el il muti tu ^^