Chibi Mania
Chibi Mania te invita sa te inregistrezi ^^. Nu-i asa ca intri?:3 Nu, nu?:3

G-Dragon

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

G-Dragon

Mesaj Scris de Lοliτα ♥ la data de Vin Aug 20, 2010 9:19 am

Nu pot sa cred ca nimeni nu a facut un topic despre G-Dragon. Stiu ca pe acest forum sunt destui fani GD. E un dulce, cui nu'i place? Prima data l-am descoperit acum doi ani datorita trupei. Are un farmec aparte care te face sa plutesti in aer doar cand te gandesti la el. 7 <33 Nu cred ca exista fan k-pop care sa nu'l placa. Are mult talent si are si o voce de milioane.E mereu original si se pricepe sa faca show. Are si cel mai dulce caine din istorie. Gahooo 8 E frumos oricum ar fi dar il prefer blond!! 9 Pentru mine este unul dintre cei mai buni cantareti.
Melodiile mele preferate sunt Heartbreaker (cui nu'i place?), Gossip Man, Breathe si This Love.

Il iubesc! <33 7
Lοliτα ♥
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 13/08/2010
Localizare : Undeva departe..:]]

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: G-Dragon

Mesaj Scris de KiDo la data de Vin Aug 20, 2010 9:28 am

De fapt This love este de la Big Bang dar este faimos soloul lui :]]
Ii cunosc vocea diontr-o mie,la fizic din nou inconfundabil I love you
Melodiile scrise de el sunt super!
Este super cute!

Ultima editare efectuata de catre ♥Kiofulici♥ in Mier Sept 01, 2010 11:38 pm, editata de 1 ori

What? Who, I? Kill myself! God!
KiDo
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 31/07/2010
Varsta : 20
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!!

Sus In jos

Mesaj Scris de Mae la data de Mier Sept 01, 2010 10:44 pm

GD <333 Eram aproape obsedată la început de tipul ăsta da' mi-am revenit şi am trecut la alţii. Anyway am început să-i recunosc vocea doar auzind-o,de fapt are o voce inconfundabilă şi la înfăţişare nu am cum să-l încurc.E genial tipul,mai ales că îmi plac piesele compuse de el mai ales ultima cu Beautiful Hangover x3.
Mae
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 31/08/2010

Sus In jos

Mesaj Scris de Monstruleț la data de Vin Sept 10, 2010 1:55 am

Cine nu-l iubește? Eu una l-am iubit de cand l-am vazut. Acum mai mi-a trecut dar tot il ascult zilnic.
Tipu asta este pur și simplu genial si foarte cul Smile. Și-a schimbat look-ul de atatea ori incat cateodata nu îl recunoșteam *just kidding*.
E talentat și are o voce unicăă. E mirif. Îl plac oricum ar fi. Dar trebuie sa recunoaste blond e cel mai cute Smile
Și toata lumea zice care 15 ani sau 17. Hai măi chiar așa de tanar arată? Bunica-mea a crezut ca e colegul meu de clasă și eu am 12 ani Smile)..Cand am auzit-o am pufnit in râs.
Eu una il iubesc. Și am cateva vise cu el ;Wink E așa perfect!
Melodia mea preferată de la el este Breathe. O ador și dupa urmează HeartBreaker pe care nu ai cum să nu o iubești!
Monstruleț
Tenagger Chibi
Tenagger Chibi

Data de inscriere : 09/09/2010
Varsta : 19

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus